Zadzwoń do nas: +48 885 11 03 01
Napisz do nas: elmot@elmot.com.pl

Nasze Usługi

Możemy wykonać dla Ciebie:

MODUŁOWE BUDYNKI PASYWNE
KONSTRUKCJE STALOWE
KONTENERY SOCJALNO-BIUROWE
ELEWACJE I DOCIEPLENIA

Jesteśmy liderem budownictwa modułowego o konstrukcji stalowej w Polsce. Od roku 2012 wykonaliśmy 12000m2 powierzchni użytkowej w standardzie pasywnym. Na rok 2018 mamy zaplanowane ponad 7500m2 w tym zarówno domy jednorodzinne jak i obiekty edukacyjne.

Nieodłącznym elementem infrastruktury naszego zakładu produkcyjnego w Kopytkowie jest hala konstrukcji stalowych. Do wyposażenia hali należą między innymi zestaw suwnic, jedna z największych śrutowni na pomorzu, malarnia oraz “krępownik” – urządzenie do precyzyjnego spawania elementów stalowych.

Nasze kontenery doskonale zaspokoją potrzeby osób, które myślą i inwestują długofalowo! Ze względu na wysoką jakość wykonania i właściwości termiczne jest to produkt, który bardzo długo zachowuje trwałość i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Energooszczędny charakter każdego pojedynczego kontenera powoduje, że do zapewnienia odpowiedniego komfortu użytkowania wystarczy mała ilość energii.

W trakcie działalności naszej firmy wykonaliśmy setki prac polegających na odświeżeniu wyglądu i dociepleniu budynków na terenie województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.