Zadzwoń do nas: +48 885 11 03 01
Napisz do nas: elmot@elmot.com.pl

Nasza Historia

Firma Elmot Sp. z o.o.  istnieje od 1990 roku, a do 2012r. zajmowała się termomodernizacją, usługami budowlanymi i produkcją konstrukcji stalowych.

Te doświadczenia i pozytywne opinie klientów zdobyte na polskim rynku zaowocowały pierwszym zleceniem budowy pasywnego budynku modułowego o konstrukcji stalowej – Villi Södernäs w Szwecji.

Powierzone nam zadanie zostało zrealizowane w wysokiej jakości i krótkim czasie. Naszą fachowość doceniono na tyle, iż zaproponowano nam stałą współpracę w zakresie produkcji modułowych budynków pasywnych w konstrukcji stalowej. Od 2012 roku wyprodukowaliśmy 496 modułów dla 15 różnych projektów.

Nasi klienci najbardziej cenią nas za cierpliwość i otwartość w relacjach, elastyczność, kompetentną kadrę, a przede wszystkim za szybkość realizacji. Stale podnosimy nasze kwalifikacje. Doskonalimy procesy planowania, przygotowania i samej produkcji. W 2015 roku rozbudowaliśmy firmową infrastrukturę o nowoczesną halę produkcyjną konstrukcji stalowych, a w 2018 roku zakończymy budowę hali obudowy i wyposażenia modułów, której powierzchnia użytkowa wyniesie 3630m2. Nasza kadra liczy obecnie 147 osób.

Największym projektem, który do tej pory zrealizowaliśmy jest zespół budynków PLUTO. Obiekt mieszkalny o powierzchni 4300m² podzielony na trzy budynki o łącznej liczbie 76 mieszkań. PLUTO składa się ze 180 modułów, które zostały wyprodukowane w 7 miesięcy. Montaż budynku na miejscu został zakończony po upływie zaledwie 2 miesięcy.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na skuteczną realizację Twoich potrzeb. Zaskocz nas swoim projektem, a przekonasz się jak łatwo i szybko poradzimy sobie z jego realizacją.