Zadzwoń do nas: +48 885 11 03 01
Napisz do nas: elmot@elmot.com.pl

Dom Pokazowy – Wirtualny Spacer

Od 1 grudnia Dom Pokazowy naszej firmy, który wybudowaliśmy w 2017 roku jest oficjalnie otwarty. Budynek został zrealizowany w technologii modułów pasywnych Elmot Sp. z o.o. Oznacza to, że szkielet modułu stanowi konstrukcja stalowa, a sam obiekt spełnia najwyższe standardy energooszczędności.

Odwiedzając nasz zakład produkcyjny można na własne oczy przekonać się jak wygląda dom wyprodukowany na linii produkcyjnej w hali zgodnie z reżimem technologicznym i z perfekcją spotykaną przy wytwarzaniu nowoczesnych samochodów.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 50m2, na które składają się salon z kuchnią, sypialnia oraz łazienka. Umiejscowienie go na terenie naszego zakładu w Kopytkowie daję nam możliwość obserwacji na bieżąco jak dom zachowuje się w zależności od warunków pogodowych na zewnątrz oraz jak wygląda zużycie energii w ujęciu dłuższego czasu, a w związku z tym koszty eksploatacji. Obiekt na przestrzeni czasu będzie nam służył do własnych badań i pomagał w doskonaleniu zarówno procesu produkcji jak i samej technologii.

„Dom Pokazowy Elmot Sp. z o.o.” w dniu premiery uzyskał certyfikat zgodności ze standardami MULTICOMFORT Saint-Gobain !

Na zwiedzanie Domu Pokazowego oraz zakładu produkcyjnego w Kopytkowie można się umawiać pod numer telefonu +48 58 536 98 16, adresem e-mail: elmot@elmot.com.pl czy poprzez wiadomość na fanpage’u https://www.facebook.com/ModuloweBudynkiPasywne/